Witblue Nové Dotknite sa Obrazovky Na 10.1" Prestigio Milosť, 3101 4G LTE PMT3101 4G Tablet Dotykový Panel Digitalizátorom. Senzor Náhradné Sklo

w830

Nový produkt

€5.94

Štítky: multipad, prípad pre zte 2019, v490, sklo prestigio milosti, alcatel pixi 3 10 pokrytie, COOLPLAY, kovové mobilný telefón stojan, sklo prestigio, prípad pre prestigio multipad, prestigio obrazovke.

Kúpiť tejto obrazovky,prosím, otvorte svoje zariadenie, ak chcete zistiť obrazovky konektor kábel, dotykový displej kábel kód a obrazovky panel.

Pretože tam je viac ako 3 rôzne obrazovky konektor kábla pre tento tablet model.

Práve sme nemôže zaručiť, ten, ktorý ste dostali bude kompatibilný s vaším prístrojom, ak je vaša obrazovka s rovnakým konektor kábel , dotykový displej kábel kód a displej tvar ako náš obraz/zoznam.

Všetky Obrazovky boli 100% testované pred odoslaním. Keď dostanete to, prosím, vyskúšajte ju pred inštaláciou.

Package: 1 čierna dotykový displej

Napríklad výroba bola zmenená kábel kód pre rôzne produkty čas.

Kábel kód môže byť odlišný, keďže zoznam/obrázka, ale ten, ktorý ste dostali bude presne zapadajú tabletu ak tablet s kód, ako je uvedené.ak nie je možné prijať to, prosím, nenechajte si ju kúpiť.

  • Kompatibilné Značky: Iné
  • Pre: Prestigio Milosť, 3101 4G LTE 4G PMT3101
  • Veľkosť Displeja: 7~10 Palec
  • Typ Obrazovky: Kapacitný Displej
  • Názov Značky: witblue
  • Typ Produktu: Tablet Dotykový Panel
  • Číslo Modelu: Prestigio Milosť, 3101 4G LTE 4G PMT3101
Ppawangoswami 78
2020-11-13
5/5
I'm sorry that I did not confirm the order for a long time! The fact is that I ordered a touchscreen from this seller, and another seller has a display. The touchscreen came ranches, and the display later and then, it came not working-defective! So I can not write anything about the performance of the touchscreen-without the display it is not possible to check! I put such an estimate for the honesty and speed of the seller! If there is time to come another display-I will complement the review about the work of the touchscreen or open a dispute about its not working capacity!! So far, I recommend the seller!!
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Trendy.