Snehová Pena Lance M22 Konektor Auto Pena, Umývanie Tlakový čistič Penové Trysky Pena Generátor Vysokého Tlaku Mydlo Foamer M22 mm Adaptér

w809

Nový produkt

€12.04

Štítky: bosch zbraň, auto šampón umývanie, auto efekt, eco vody, upraviť snehu pena lance, ar penové trysky, obchodné akustická pena, acoust peny, auto snehu, šedá studio peny.

Penové Trysky s M22-Male Konektor

Pozemok obsah:

1. Mosadzné telo penové trysky

2. 1 L fľaše označené objem kalibračnej krivky

3. Sacia trubica

4. Vybrané adaptér

5. PTFE tesniaca páska

6. Extra mosadzná tryska (100~120bar malý tlakový čistič)

Špecifikácia:

1. Tlakový rozsah: 100 bar ~ 220 bar (1400psi ~ 3200 psi), tak na domáce použitie a profesionálny tlak podložky fungujú perfektne;

2. Penový výkon: Bohatá, hustá a vysoká-hustá pena, ťažkých a odolný dizajn

3. Materiál: pevné brass a kovové telo, nerez tryska, nylon kryt, a HDPE fľaše.

4. Kapacita fliaš: 1 L

5. Nastaviteľné spotreba snehu pena čistič, Variabilný uhol striekania vzor z ceruzka na 60° ventilátor, odolné voči chemikáliám.

On-Time Dodávky:

1. Garantované produkt bude dodávaný do 5 dní. Zvyčajne to budú zaslané na druhý deň po vašu platbu.

2. Zaručujeme produkt bude doručený do 60 dní. Zvyčajne to bude doručený do 2 ~ 4 týždne. (Pre Brazília, zaručená lehota je 90 dní, a predpokladanej doby dodania 5~8 týždňov).

Záruku Kvality:

1. 100% zaručené, aby sa silná a hustá pena pre všetky tlakových, ako malé domáce používanie a veľké profesionálne.

2. 3-ročná záruka garantovaná (s výnimkou oka filter vo vnútri).

3. 100% po-predajný servis garantované naveky.

Všetky naše produkty sú 100% kontrolované a testované pred odoslaním. Prosím vás ubezpečiť, kúpiť. Ponúkame konkurenčné ceny a vysokú kvalitu výrobkov pre našich zákazníkov.

Kupujúci Ochrana:

1. Plnú náhradu, ak nechcete prijímať vaše objednávky.

2. Úplné alebo čiastočné vrátenie peňazí , pokiaľ tovar nie je ako je popísané vyššie.

DARČEK:

Umývanie áut šampón ako dar je k dispozícii na vyžiadanie. Ak potrebujete darček, prosím, napísať správu "Šampón" alebo "Dar", keď si poradie penové trysky.

Dôležité Upozornenie:

Ako existujú dva typy adaptér pre túto značku tlakový čistič. Skontrolujte prosím, adaptér veľkosti a uistite sa, že sa zmestí váš stroj . My neberieme žiadnu zodpovednosť za nezlučiteľnosti adaptér. Ak vám nie sú jasné, kontaktujte nás a pošlite nám fotografiu vašej zbraň a lance, pomôžeme vybrať vhodný adaptér.

Nastavenie vášho penové trysky:

1. Skrutku na váš vybraný adaptér z mosadze telo. Uistite sa, že primerané PTFE pásky na vlákna pred priskrutkovaním adaptér na. Nie použitím PTFE pásky spôsobí únikov vody a vzduchu úniky, ktoré ovplyvňujú použiteľnosť penové trysky.

2. Pripojte sacie trubice na mosadzné telo vstupný port.

3. Vyplniť plastovú fľašu s hladkými vody a spustite ho cez váš tlakový čistič. Kontrola úniku a skontrolujte lance pracuje správne.

4. Akonáhle ste spokojní nie sú netesnosti a lance je správne, naplniť jeden palec vaše špecializované snehu pena čistič vo fľaši a primerané množstvo vody.

5. Po každom použití je nutné postupovať cez s sladká voda na 30 sekúnd na splachovacími akejkoľvek snehu, pena čistič. Ak sú ponechané v, oka filter sa môže stať zmenšený a blokované.

Pomocou Tipov:

1. Vyšší tlak z tlakový čistič, lepšie pena z penové trysky. Ak chcete získať hustej peny ako na fotografii hore, tlak tlak podložka by mala byť viac ako 140bar.

2. Ak je váš tlak podložka má 100~130bar len, prosím nerozoberajte, nerez tryska z peny tryska s plochým skrutkovača a nainštalovať mosadzná tryska (dodáva sa s parcely). Prosím skrutku mosadzné trysky trochu voľné, ak váš tlakový čistič pracuje prerušovane (zapnutie a vypnutie).

3. Vysoká pena snehu pena čistič je dôležité. Všeobecné umývanie áut šampón nemusí generovať hustou penou.

4. Pre lepšie pena, 20% snehová pena čistič + 80% teplej vody je navrhnuté. Môžete znížiť množstvo vody zodpovedajúcim spôsobom, ak nie sú spokojní s penou kvality.

5. Ak chcete predĺžiť životnosť penové trysky, po každom použití je nutné postupovať cez s čistou vodou po dobu 30 sekúnd splachovacími akejkoľvek snehu, pena čistič. Ak sú ponechané v, oka filter sa môže stať zmenšený a blokované.

Ak penové trysky nemôže pracovať správne, skúste prosím skontrolujte nasledujúce body:

1. Ak tlakový čistič pracuje správne. Nie je únikov vody a vzduchu únikov kdekoľvek.

2. Ak je tlak a prietok z vodovodu je nedostatočné. Penové trysky nemôže vytvárať pena na nízky tlak a prietok vody. Tiež, self-priming funkcie nemôžu byť použité, keď používate penové trysky (t. j. prívodu vody nemôže pochádzať z bazén alebo vedro).

3. Ak niekde peny tryska je blokovaný trosiek, sušené čistiacim prostriedkom, alebo tesniace pásky. Prosím, skontrolujte nerez tryska, čistiaci prostriedok sacia tryska a oka filter. (Prosím, kontaktujte nás, ak neviete, ako sa rozoberať penové trysky a čisté oka filter)

  • Tryska Materiál: Medi
  • Druh Materiálu: Pevné Brass Telo, Nerez Tryska
  • Rozhranie Materiál: Medi
  • Názov Značky: MEDVEĎ SILY
  • Materiál Telesa: Medi
  • Rukoväť Typu: Prst Typ
  • S Vodné Fajky: No
  • Vodné Sprej Typ: Fanúšikov

Súvisiace produkty

Trendy.