HD Slim SJCAM Príslušenstvo 40.5 mm CPL Filter+Slin UV Filter+Šošovky pre SJ6 Legenda/SJ7 Star/SJ8 pro Air PLUS Akcia Fotoaparát Objektív

w415

Nový produkt

€4.94 €4.44

Štítky: sj7, displej sj6 legenda, filter aquael, bežné pre ženy, yarber, filter kolesa qhy, panel sjcam sj8 pro, filter len, sjcam m10 model, sjcam filtre.

Profesionálne HD Slim SJCAM Príslušenstvo 40.5 mm CPL Filter+Slin UV Filter+Šošovky pre SJ6 Legenda/SJ7 Star/SJ8 pro Air PLUS Akcia Fotoaparát Objektív UV Protector 1. 100% Úplne nové a vysokej kvality! 2. . MC UV Filter: užitočné pri snímaní horského a morského scény, kde zvýšené hmla hrozí, aby sa vaše fotografie, neurčitá farba a jasnosť. Multi-Vrstvené: ak chcete minimalizovať odraz na filter povrchy znížiť oslnenie/tieňov. Slúži aj ako trvalé objektív protector. 3.Zníženie haze a zlepší kontrast na vaše video a digitálne obrázky minimalizácia množstva ultrafialového (UV) svetlo.Užitočné najmä v oblastiach vysokej nadmorskej výške,snehu, alebo na pláži, odstrániť nežiaduce modrá obsadenie. najvyššej úrovni priepustnosťou. 4. Osobitne navrhnuté pre SJCAM SJ8 PRO/SJCAM SJ8 VZDUCHU/SJCAM SJ8 Plus SJ6 Legenda SJ7 Starsport akcia fotoaparát. CPL Odstraňuje nežiaduce odlesky od nekovových povrchov, ako je napríklad voda alebo skla a odlesky od slnka.Zvyšuje sýtosť farieb, vytvárajú hlboké, bohaté na malebné obrázky.Pomáha znížiť množstvo svetla vstupujúceho do objektívu.

Platby spôsob Platby je k dispozícii v www.divadlohubova.sk vrátane : Alipay ( Escrow ) , Bankovým prevodom , na Západe Únie Doprava 1.Máme loď na www.divadlohubova.sk je zaoberať sa IBA . 2. Budeme loď sa položky v priebehu 1 až 2 pracovných dní po úhrade potvrdené www.divadlohubova.sk 3. Budeme vás informovať, ak potrebujeme viac času porovnať položky . 4. Popíjanie čas : Ako obvykle , to trvať 10-35 dní na dosiahnutie určených adresu Čína Príspevok . Iné prepravné podmienky sú k dispozícii tiež , ako DHL, UPS, EMS . PS: Ak potrebujete rýchlu prepravu spôsobom, alebo čokoľvek iné, o položke , prosím, neváhajte nás kontaktovať, 5. Nie sme zodpovední za oneskorenie alebo iné problémy, ktoré spôsobené vlastné a prepravu. Ale pomôže vám sledovať balík, kým sa vám to podarí. 6.V záujme oslobodené od dane alebo znížiť daň , budeme deklarovať ako "DAR" s nižšou hodnotou . Všetky dovozné poplatky sú thr kupujúceho zodpovednosti. Vrátenie a Refundácie 1. Kontaktujte nás, ak chcete odoslať položku späť. Chybný situácia musí byť reportedto nám do 3-5 dní pripojené s obrázkom. 2. Prosím, uistite sa, že položka bude vrátený v dobrom stave . A vrátené položky s 2 týždňov od tovar je prijaté . 3. Zašleme nové výmenu alebo vrátenie peňazí vám po obdržaní vráteného tovaru. Ak je vrátená , len položky do zoznamu cena je vratná , náklady na prepravu a povinné poistenie poplatky nie sú refundovateľné. 4. Kupujúci je zodpovedný za všetky náklady spojené s prepravou, ak v plnej výške vrátená . Zákaznícky Servis 1. Mohli by ste sa na nás obrátiť prostredníctvom skype(gch_jun), e-mail, alebo Trademanager . 2. Odpovieme vám v čas.

  • Druh: UV Filter
  • Číslo Modelu: sj8-sj7-sj6
  • Package: Áno
  • Názov Značky: poosue
Camilacontrabando
2020-11-23
2/5
Not fit JSCAM7
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Trendy.