WWI druhej svetovej VOJNY americkej Armády 1. Jazdecká Divízia Prvý Tím Patch Tri Farby Patch Svetové vojenské Obchod

w381

Nový produkt

€10.71

Štítky: ww1, armáda jazdectvo, armáda usa ww2, objednávky čínska armáda, nemecký ww2, patch suchým zipsom, nemecký medaila, medaila, nemecký druhej svetovej vojny, tehla loď.

Špecifikácie:

WWI druhej svetovej VOJNY americkej Armády 1. Jazdecká Divízia Prvý Tím Patch Tri Farby Patch-106

Veľkosť: 13.5x10cm.

T on obrázok môže byť trochu odlišná trochu farby z výrobku dostanete vzhľadom na iný monitor. Uvedomte si, ako ponuky.

Spätná väzba:

1> Vaša spätná Väzba je pre nás veľmi dôležité, venujte prosím niekoľko sekúnd opustiť veľkú spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi produkt alebo službu, ďakujem moc !!

2> Sme vždy ponúknuť najnižšie ceny za najlepší tovar a služby.

3> Prosím kontaktujte nás pred odchodom neutrálne(3 hviezdičky) alebo negatívne(1-2 hviezdy) spätná väzba. Budeme sa snažiť vyriešiť problém a nechajte si šťastný nakupovanie náladu tu. Ďakujeme!

Návrat:

Hoci máme veľkú dôveru v kvalitu a ceny našich produktov, sme nemôže zaručiť, žiadne kupujúci by byť 100% spokojný s nimi. Ale bez ohľadu na to, sľubujeme, že sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy, ktoré vznikli v priebehu transakcie. Čo budeme sledovať, nie je len na obchodné alebo zisk. Poctivosť je to, čo si vážime oveľa viac!

Ak chcete vrátenie peňazí, pretože položky vady, alebo nejaké iné problémy s kvalitou, prosím, kontaktujte nás do 3 dní po vás dostať. poplatok týkajúce sa reback mailing by mal byť prekonaný sami.

Vďaka za vašu blíži!

  • Druh: medaila
Jub 2803
2020-08-23
5/5
Great. Good Products. Fast and Sure.
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Trendy.