VeSunny Halo Ľudské Vlasy Rozšírenia Neviditeľný Skrytý String predlžovanie Vlasov Drôty Útku s 2 Klipy Stroj vyrobený Remy Dvojitý Útok

w157

Nový produkt

€39.89 €25.53

Štítky: malé tkanie, klip vlasy, halo hračka, hnedé handričkou, vlásenky, medený drôt, pražec, európskeho ľudské vlasy, rozšírenia kia, neon drôt.

1. Názov Produktu: 100% Remy Ľudské Halo Útku Predlžovanie Vlasov 2. Farba: Všetky Fotografie sú zhotovené Vesunny. Možno existujú Nejaké Rozdiely Farieb, Pretože Iný Monitor alebo Svetlo. 3. Vlasy Materiál: 100% Pravé Ľudské Vlasy, 4. Textúra: Hodvábne Rovné a Majú prirodzene Vlnité 5. Hmotnosť: 12" a 18" sú 80G. 20" je 100g. 6. Dĺžka: 12" - 20". Tu je Krátke Vlasy, Rovnako Ako Vaše Vlastné Vlasy. Ale Hrubé Konca. 7. Prepravné Podmienky: Loď Cez DHL, FedEx, Ali-express Lodnej dopravy 8. Doprava: Odosielame Do 7 Pracovných Dní; Pre Prispôsobené Objednávky, Prosím, Kontaktujte Nás Pred Objednávky 9. Vlasy Kvality: ★Spleť Zadarmo a Prelievanie Zadarmo. Môže Trvať Približne 3 Mesiace pre Dobrú Starostlivosť ★Môže Byť Stočený a Rovné. Môže Byť Zafarbená na Tmavšiu Farbu ★Neviditeľnou Páskou. Prírodné Vlasy Rozšírenia ★100% Pravých Vlasov Záruka

Metóda 1

1.Aby sa vlasy 2.Položila ju na vlasy, 3.Upravte polohu 4.Použitie nástroja, alebo ručne vybrať vlasy

Metóda 2

1.Aby sa vlasy 2.Bič až 1/3 vaše vlasy potom dať na rozšírení. 3.Odložil bič do vlasov

4.Upravte pozíciu a klip ak potrebujete

Kefa na vlasy 1. Pred získanie rozšírenia wefts, uistite sa, že čistíte rozšírenia dôkladne zbavíme všetkých uzlov alebo spleti ako obvykle ako štetcov žiadne vlasy začnite od spodnej časti a prácu si cestu hore pomaly a opatrne a používať buď široký hrebeň alebo mäkkou kefkou, úhľadne miesto vosk na seba v balíku rovnakým spôsobom ako pri prvom ich prijímať. Umyte v teplej vode 2. Naplňte umývadlo s teplou vodou a šampónom. Podržte topy s ľavým v ruke a začať umývanie rozšírenia. Uistite sa, že namočiť ich do vody celkom dobre a jemne práce šampón na vlasy s prstami. Pamätajte si, že nechcete, aby spleti vlasy, takže použitie, ľahké a jemné ťahy na vlasy umyť dôkladne. Kefa na vlasy po umývanie 3. Po umytí vlasy rozšírenia, kefa s nimi širokú zub hrebeňa tak, že vlasy rýchlo schne a vyhýba spleti. Suchý vzduch 4. Dôrazne odporúčame, aby suchý vzduch rozšírenia, s cieľom predĺžiť ich životnosť. Ak sa rozhodnete použiť fénom na vlasy avšak uistite sa, že použitie tepla ochranný sprej prvej a nastavte ho na chladnom vzduchu, aby sa zabránilo damageto vzduchu.

1. Položiek na sklade, bude expedovaný do 2 pracovných dní. 2. To bude trvať asi 10 až 20 pracovných dní doručiť do väčšiny krajín zadarmo cez štandardná doprava. 3. Ak je nejaký problém s položku, prosím, neváhajte nás kontaktovať, sme radi, že ubytovať sa vracia a výmeny v lehote 15 dní na všetky položky bez poškodenia.

Otázka: Budú Poškodenie Výrobku Moje Vlastné Vlasy? Odpoveď: Pre Riadne Inštalované A Udržiavané. Táto Metóda Sa Nesmie Poškodiť Vaše Vlasy. To je 100% Prírodné a nie Sú Tam Žiadne Chemikálie alebo Používané Nástroje. Odporúčame Prejsť na Certifikované Kaderníci Pre Najlepších Aplikácií. A Môžeme Zabezpečiť, Že Výrobok Bude Pracovať Správne S Nulovým Škody. Otázka: môžem Umyť Moje Vesunny Vlasy Každodenné a vyfúkať To? Odpoveď: Áno. Môžete si Umyte Vesunny Vlasy a Získať Blowouts Bez Ničia Váš Bezproblémový Rozšírenia. Alebo Pásky je Veľmi Odolné A Vydrží. Otázka: Môžem Plávať S Vesunny Rozšírenia? Áno. Môžete Plávať S Vesunny Vlasy. Ale Vezmite Prosím Na Nosenie Odbornej Plávanie Spp. Otázka: Ako Dlho Bude Môj Vesunny Vlasy Naposledy? Odpoveď: Životnosť predlžovanie Vlasov je daná Tým, Ako Dobre Sa Staral. Aké Produkty Sa Používajú na Nich, A Ako Často Sú Opotrebované. Zvyčajne, Životnosť predlžovanie Vlasov je 6-12 Týždňov. V závislosti Na Všeobecnú Starostlivosť, ktorú Dostávajú. Otázka: môžem Farba Stočený alebo Narovnať Moje Vesunny Rozšírenia? Odpoveď: Áno. Môžete. Pretože Naše Remy Vlasy sú 100% Ľudské Vlasy. To Môže Byť Farbené, Pokrčené a Nakrájame Rovnako Ako Svoje Vlastné Prirodzené Vlasy. Otázka: Čo Ak Môj Balíček Dostane Stratené Alebo Ukradnuté? Odpoveď: My budeme Pomáhať Našim Zákazníkom Nájsť Balíka. Ale nie Sme Zodpovední Za Stratené Alebo Ukradnuté Ks+, Ako Aj Riešiť, Že Nie Sú Správne. Váš Budú Musieť podať Reklamáciu S doručovateľom a My budeme Pomáhať. Je Dôležité, Aby Váš Overiť Všetky Informácie Pred podaním Objednávky. Ak Máte Akúkoľvek Otázku, Prosím, Kontaktujte NÁS. Otázka: Čo mám Robiť, Ak Moje Vlasy Kvapkajúcej alebo Nezamotá? Možno Existujú Nejaké Plávajúce Vlasy, Najmä Keď Ste Prvý Nosenie Rozšírenia. Ale To Nebude Žiadne Prelievanie Po Pár Umýva. Tiež Odporúčame Vám Používať Detangle Kefa Kefa Na Vlasy. A Štetec Spodnej Časti Na Prvom Mieste. Keď Sa Všetky Uzly V Spodnej Časti Zmizol. Potom Štetcom Zhora.

  • Hmotnosť: 12-18 palcov sú 80gr, 20 palcov je 100gr
  • Názov Značky: vesunny
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Ľudské Vlasy Typ: Brazílsky Vlasy
  • Vlasy Triedy: Stroj Vyrobený Remy
  • Lode Z: CN
  • Vhodné Umiera Farba: Tmavšie Farby Len
  • Životnosť: 3-6 Mesiacov pri Správnej Starostlivosti
  • Číslo Modelu: 4-27-4
Saxolady
2020-10-14
5/5
Top
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Trendy.