Rybolov rybolov nástroje PVA rozpustné vo vode sietí hniezdenie trubice kapra, lov rýb hniezdenie presnosť návnadu sietí

w1135

Nový produkt

€4.24 €3.09

Štítky: rybárske kliešte pesca, rybolov boxy nástroje, pva oka refil, rybárske lode nástroj, mop pva, uniknúť ktm, clip safe, telescoping podberák, icefishing prút, rybolov bivvys stan.

Špecifikácie (dĺžka * priemer): 5m * 25 mm / 5m * 37mm / 5m * 44 mm package: 25 mm, 37mm kazety celková dĺžka 24 cm, vonkajší priemer valca 46 mm celková dĺžka 44 mm kazety je 27 cm a priemer vonkajšieho valca je 53 mm. Materiál: PVA riadok (polyvinyl alkohol), PVA linka je vo vode rozpustný materiál, zelená, non-jedovaté, non-znečisťujúcich, žiadne rezíduá, žiadne vedľajšie účinky. Funkcie: PVA rozpustné vo vode návnadu sieť pre rybárske a hniezdenia. Oka otvoru je o 2 mm. To môže byť rozdelená do vakov rôznych dĺžkach, podľa potreby. Keď hniezdo je vyplnená, návnady, granúl je načítaný, zavesené na háku, rozpustené vo vode po dobu niekoľkých minút, a pelety sú návnady. Prirodzene roztrúsené po celom háčiky, je najlepšou voľbou pre long-range a morské pražmy metód rybolovu. Pojem rozpustných vo vode hniezdenie netto: vo vode rozpustné hniezdenie net je nástroj na hniezdenie, keď rybolov. Je vyrobená do siete pomocou rozpustných vo vode PVA riadku pri izbovej teplote. Keď rybolov, návnady je balené v čistých, zahnutý s hákom, a ponára do spodnej vody. V tejto dobe, vo vode rozpustné, net bude topiť, a návnady materiál bude klesať ku dnu a prilákať ryby. Zrušenie princíp: zrušenie procesu vo vode rozpustné sieť, je striedavý proces fyzikálne a chemické zmeny, hydrofilné-zväčšiť,-re-zväčšiť,-rozpustil, a konečné produkty rozpustené sú oxid uhličitý a vodu. Odporúčaný spôsob naloženia návnada: návnady vedierko je jednoduché použitie a nie je ľahko vlhký. To môže tiež byť nahradený toaletný papier rolka doma a uložené v plastovom vrecúšku na ochranu pred vlhkosťou. u3010preservation methodu3011: 1. Keď obsah vody výrobok presahuje 5%, nie je vhodné pre použitie vo vode rozpustné, fólie balenie; 2. Keď nie v použitie, použitie PE taška priložiť zostávajúce vo vode rozpustné, net; 3, najvhodnejšie podmienky skladovania pre rozpustné vo vode netto: 15 ~ 33 ° C, 40 ~ 70% RH; suchom a vetranom mieste pri izbovej teplote, nie vlhké; 4, vo vode rozpustné čistý biť prístroj do vody je pripravený na použitie, musíte suché ruky pri používaní, hniezdo materiál by tiež mali byť suché.

  • Druh: Návnady Vrhacie
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Veľkosť: 5m*25mm/5m*37mm/5m*44mm
  • Materiál: pva
Kjmaxsigurdsson
2020-10-29
5/5
Very good product
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Trendy.