SRAM Pôvodnej GX Eagle Spúšť Shifter 12 Rýchlosť Čiernej Požičovňa Radenie

w1109

Nový produkt

€40.30 €39.49

Štítky: zmeniť sram gx 11v, sram nx eagl, gx12 muž, gombík shift, sram prepínač, ltwoo 10 rýchlosť, shimano xt 1x12 sada, rukoväť sram force, gx eagle 12v auta, prehadzovačka zadná.

Popis SRAM GX Eagle Spúšť Shifter 12-rýchlosť - black ROZSAHU REALIZOVAŤ.

To je rozsah Eagle™. Rozsah dosiahnuť. Realizovať. Rozsahu nad rámec obmedzenia alebo zložitosti. Nad rámec toho, čo bolo robené predtým. Rozsah kde nebojácny obetavosť spĺňa neúprosný inžinierstvo. Kde tichý presnosť spĺňa troublefree spoľahlivosť. Kde jednoduchosť zápasy silu.

Úplne nový systém pre celé nové obzory. Rozsahu realizovať.

Je to GX Eagle™. Na GX Eagle™ spúšť radiaca páka je ovládacie centrum nového Eagle™ pohonu, ktorý odomkne jeho rozsah vám umožní realizovať plný potenciál Eagle™. Vynikajúca ergonómia a nastaviteľnosť vám shift rýchlo, pohodlne a intuitívne. Na GX Eagle™ radiaca páka so sebou nesie všetky doplnky a vylepšenia, že XX1 a X01 Eagle™ spúšť radiacej prijaté, zlepšenie vyvolať pocit, presnosť a trvanlivosť pre každý jazdec na akomkoľvek teréne.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Eagle™ ponúka najhladšie a najspoľahlivejšie 1x radenie v horskom bicykli. Optimalizované radenie presné cez X-OVLÁDANIE™ kábel vytiahnite funguje bezchybne s Eagle™ zadnej prehadzovačky. Super odolné kované hliníkové spúšť je navrhnutý tak, aby porazil. S Dohadzovač™ X môžete upraviť svoje shift, brzdy a Reverb páčku nastavenia pre páky ergonómia, ktoré sú ideálne pre vaše ruky pozíciu a spôsob jazdy.

SRAM Eagle™ drivetrains sú iba 1x drivetrains, ktoré sú plne systému navrhnuté pre optimálny výkon. Eagle™ drivetrains sú navrhnuté tak, testované a preukázané dodať najľahší, najvyššou výkonnosťou, najviac odolné systémy pre všetkých jazdcov na akékoľvek chodník.

Eagle™ technológia poskytuje rozšírenú, optimum, výstroj rozsah, ktorý umožňuje realizovať na bicykli potenciál nad kde sa už niekedy boli.

Každý SRAM GX Eagle™ komponent je 100-percent kompatibilný so všetkými úrovňami SRAM Eagle™ cestných systémov.

To je Orol™.

Dohadzovač X Integrované Dohadzovač X svorka je viac než len svorku. It\'s rád, že Martha Stewart tidy up svojho kokpitu. Pretože každá svorka akceptuje až troch ovládacích prvkov vám môže dať všetko, čo od svojho XLoc pozastavenie lockout, vaše radenie SRAM a ZANIETENÝ brzdové páky, ako aj vaše Reverb XLoc vzdialené všetko na dve svorky. Krátke geneticky inžinierstva dlhšie palce, it\'s ideálnym spôsobom, ako dať všetko na dosah. Rovnako ako Martha by.

X-OVLÁDANIE™

Vyvinuté špeciálne pre SRAM 1X, X-OVLÁDANIE udržuje radenie ostré a konzistentné v rámci celej kazety.

ZeroLoss™

ZeroLoss jednoducho znamená, dobre, nulové straty-po stlačení páky, pre upshift alebo stlačený kláves shift, kábel je zapojený okamžite-nulové straty pohybu. Nie je žiadna stredná-zem, kde ste\'re čaká na posun dopredu. Výstroj zmeny sú okamžité a presné.

'

 • Pôvod: TW(Pôvodu)
 • Komponenty: Motocykle
 • Typ Jednotky: kus
 • Celková Kapacita: 10-50T / 11-50T
 • Druh: Spúšť radenie
 • Materiál: Hliník
 • Veľkosť Balenia: 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)
 • Hmotnosť Balenia: 0.25kg (0.55lb.)
 • Číslo Modelu: GX EAGLE
 • Gears: 12 Rýchlosť
 • Názov Značky: SRAM
Allhell 101
2021-01-28
5/5
thank you
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Trendy.