Simbalion SP12S Galéria Pastel 12 Farieb pre Náčrt Modelovanie Hobby Maľovanie Model kresliace Nástroje urob si sám

w1052

Nový produkt

€6.02

Štítky: mäkké pastelové, hobby model farba, model farba nastaviť, smalt farba hobby, Hobby Náradia, model farba, model nit, hobby plastikový model nástroje, olej mäkké pastelové, hobby nástrojov na modelovanie.

Simbalion SP12S Galéria Pastel 12 Farieb pre Náčrt Modelovanie Hobby Maľovanie Model kresliace Nástroje

Špecifikácia

- Výrobca:Simbalion

- Séria: Maľovať a poveternostným vplyvom Nástroje

- Zahrnuté: Simbalion SP12S x 1 Sada (každý pastel stick čistá hmotnosť je cca 8-9 g)

- Pastel palice sú ľahké zlomiť počas prepravy,ak sa vám stalo, sme, takže sa ospravedlňujem za to. ale to je nevyhnutné situácie. a v tejto situácii. the pastel môže ešte pracovať. takže nemôžeme ponúknuť vám po predaji služby. Prosím, miesto aby, len ak súhlasíte so všetkými PODMIENKAMI A vyššie.

PODMIENKY

Poznámky: Vzhľadom na malé časti, ktoré by mohli spôsobiť riziko udusenia prosím uchovávajte mimo dosahu detí Všetky produkty cena je pevná. máme len zľavu v nákupnej sezóny. Tento Model Nástroje vyžaduje technológie a zručnosti na prevádzku it. Produkt ceny neobsahujú DANE COLNÝ vo vašej krajine

O Zásielke: Naše ponuky sú propagované s dopravou zadarmo (vybrané krajiny)doporučene air mail, zvyčajne pod 2 KG. Po vašej objednávky je dodávaný, tam bude vždy krátke oneskorenie pre sledovanie informácie začať aktualizáciu. Môžete skontrolovať jeho sledovanie informácií na stav svojej objednávky. Môžete tiež sledovať na webové stránky tretej strany. ak nie ste oboznámení s tým. môžeme vám pomôcť sledovať. Zvyčajne miestne distribučné centrum(post office) je potrebné 10 až 15 dní(Európska, Ázia),10-25 dní(Severná Amerika,Austrália),30-60 dní(Južná Amerika), až po doručenie. ak ste nemali prijatie váš balíček do 30 dní(Európska, Ázia),40 dní(Severná Amerika,Austrália),60 dní(Južná Amerika). prosím, pouţívať sledovacie číslo dostanete balíček, Z takmer post office na váš príjem adresu. Prosím, dajte nám správnu adresu. alebo vašu zásielku nebude úspešné doručenie.

Kontaktujte Nás: môžete nás kontaktovať na www.divadlohubova.sk správu systému, zvyčajne správy budú odpovedali 1 pracovný deň. ak existuje akékoľvek problémy, prosím kontaktujte nás, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol.Môžete sa tiež obrátiť na www.divadlohubova.sk služieb zákazníkom.

O Skladom: tiež Sme predávať naše výrobky v inej platforme alebo webovej stránky. takže tam je malý malá šanca, že výrobok zakúpený je na sklade. obvykle budeme kontaktovať vás v 1-2 dni. Prosím objednávku zrušiť láskavo. sme tak ospravedlňujem sa za chybu. v prípade, že je sa vám stalo. sme tak sa ospravedlňujem za to. my vám ponúkneme zľavu, alebo kupón, aby ukázali svoju úctu k vám. môžete ho použiť na ďalší nákup. ďakujeme za pochopenie.

Iné Politiky: Vážne Kupujúci Iba V Tom! Prosím, miesto aby, len ak súhlasíte so všetkými PODMIENKAMI.

  • Vekové Rozpätie: >14Y
  • Výrobca: simbalion
  • Číslo Modelu: SP12S
  • Upozornenie: Dizajn pre Hobby, riziko Udusenia

Súvisiace produkty

Trendy.